Çdo ditë që kalon sa shkon e rritet numri i të prekurve “CoronaVirus”.

Së fundmi ai ka goditur edhe Amerikën, saktësisht New Jorkun, atje ku dhe jeton modelja Emina Çunmulaj.

Bukuroshja, e cila së fundmi ka udhëtuar për në Massachusetts, tregon se ka marrë masa mbrojtëse ndaj koronavirusit.

Në Instagram, ajo ka publikuar video duke treguar gjendjen që po mbizotëron në aeroport.

MUND TË JU PËLQEJNË