Emina Çunmulaj i ka kushtuar fjalë zemre bashkëshortit.

Emina Çunmulaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq në përqafim të bashkëshortit.

Në imazhin ku çifti shihen të lumtur pranë njëri-tjetrit, modelja shqiptare nuk i kurseu fjalët e ëmbla për burrin.

“Zemra ime. Të dua deri në hënë dhe mbrapa. Faleminderit që gjithmonë më bën të ndihem kaq e veçantë”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, Emina Çunmulaj dhe Sam Nazarian janë prindër të dy vajzave.

MUND TË JU PËLQEJNË