Vlora Çitaku është emër i cili lakohet në shumë shtete, andaj edhe cilësohet si një ndër femrat e cila ka korrur suksese me grada të larta, shkruan “Kosovarja”.

Ambasadorja e Kosovës, përveç që është e zellshme në punën e saj, ajo nuk lë anash edhe përkujdesjen fizike.

Nga fotot e publikuara së fundmi, shihet që ajo po relakson vetën në një vend mjaft përrallorë.

Pra, përveç që njihet për arritje profesionale, Vlora edhe fizikisht është femër për tu marrur shembull.

E veshur me një fustan me lule dhe ngjyra të theksuara pranverore, po duket mjaft joshëse. /Kosovarja/

Lumturinë dhe kënaqësinë e saj, mund ta shihni më së miri në imazhet e radhës:

 

MUND TË JU PËLQEJNË