Big Mama është njëra ndër artistet më të dashura shqiptare.

Ajo është aktive edhe në rrjete sociale e cila publikon imazhe të ndryshme me ndjekësit e saj, shkruan lajmi.

Në foton e fundit të publikuar në Instagram ajo shfaqet pranë vëllaut e cila thotë disa fjalë emocionuese për të.

“Është një djalë i vogël brenda njeriut që është vëllau im..Ohh e urrej atë djal të vogël dhe sa e dua tani këtë”, është përshkrimi i fotos.

Duhet theksuar se Big Mama është duke kaluar çaste të lumtura me familjen në Turqi. “Vet më le”, është projekti i fundit i publikuar nga ajo.

MUND TË JU PËLQEJNË