Blero dhe Afrona dika janë çifti më i pëlqyer në shoubiz.

Shtatorin e vitit që lamë pas ata janë martuar, edhe pse jetojnë larg njëri-tjetrit dashuria e tyre nuk po zbehet, shkruan “Kosovarja”.

Jo rrallë herë Afrona merr avionin e parë veç për të takuar bashkëshortin e saj.

Blero është një dhëndër i dashur edhe nga familjarët e bukuroshes së tij.

Por, edhe Blero di ti respektojë ata. Së fundmi, këngëtari ka uruar vëllain e Afronës për ditëlindje./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË