Këngëtarja shqiptare, Rita Ora është goxha aktive në rrjete sociale.

Meqenëse gjatë gjithë ditës publikon një mori imazhesh të ndryshme Ora merr vëmendjen e të gjithëve, shkruan lajmi.

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi e cila shfaqet nga shtrati teksa vë në pah gjoksin bombastik. Me këtë foto provokuese ju thotë natën e mirë artistja shqiptare.

“Natën”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, Rita po vazhdon të jetë aktive në koncerte dhe mbrëmje të ndryshme pa lënë anash edhe projektet muzikore.

MUND TË JU PËLQEJNË