Big Mama njihet si njëra ndër moderatoret më të suksesshme në botën e televizionit.

Edhe pse fillimisht njihej si këngëtare, por ja që tani ka zotuar dy profesionet edhe këndimin edhe moderimin, shkruan “Kosovarja”.

Ajo njihet edhe si një femër pozitive dhe ccdo herë e mbushur me energji të cilat i shpenzon sa në emisionet e saja, sa edhe në këngë e klipe.

Shihet shpesh në vendet e ndryshme të botës për shkak të profesioneve të saja, e së fundmi ajo shfaqet në Petra Jordan ku pozat atraktive që solli po përlfiten shumë.

Edhe Bigu ka pozuar mbi kalë, ku u komentua shumë e padyshim që edhe u pëlqye./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË