Këngëtarja e njohur Big Mama sot feston ditëlindjen e 34-të.

Pasi që është gjithmonë e dalluar në skenë, ajo merr vëmendje edhe rreth jetës private, shkruan “Kosovarja”.

Derisa sot feston ditëlindjen, ajo ka publikuar në Instagram dhuratat dhe urimet që ka pranuar.

Ndër të tjera, Bigu tregon që këtë ditë ka zgjedhur ta kalojë në Turqi.

Minuta më parë ajo ndau një fotografi të biletave, ku tregon që po udhëton në shtetin turk. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË