Këngëtari Armend Regjepagiqi ka bërë një rikthim të madh sivjet në muzikë.

Ai dhe bashkëshortja e tij, Aida Baraku, ishin autorë të shumë prej këngëve të albumit “Fortuna”, të këngëtares Tuna Sejdi.

Kjo e fundit ka qenë të premten e ftuar në një nga klubet e qytetit në Prishtinë, për të performuar para publikut.

Të ftuar specialë ajo ka pasur dyshen Yll Limani dhe Armend Regjepagiqin.

Përveç këngës “Harrova” që e këndoi me Tunën, Armendi ka interpretuar para publikut edhe këngën “Dashurinë ku e kam”.

Kjo performancë e tij është kontakti i parë direkt me një audiencë kaq të madhe, pas kaq shumë vitesh.

Performanca e tre artistëve në fjalë është mirëpritur ngrohtë nga publiku prishtinas.

Memli Krasniqi

Publiée par Albania Viral sur Samedi 15 juin 2019

 

Memli Krasniqi

Publiée par Albania Viral sur Samedi 15 juin 2019

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË