Pasi që konfirmoj se do të jetë imazhi i “Beauty Fair Albania 2020” për vitin e dytë me radhës, Adrola Dushi ka realizuar fotosesionin e radhës.

Ish-Missi ka punuar me fotografen e njohur, Fjoralba Kryemadhi për të sjellur disa fotografi interesante dhe unike, duke vënë në fokus bukurinë dhe linjat e saj mahnitëse.


Adrola u paraqit në disa foto e veshur në të kuqe, ndërsa në disa të tjera në fokus kishte fytyrën, për dukjen e të cilës u përkujdes grimerja e njohur, Sellma Kasumoviq.

Një nga fermat më të bukura shqiptare edhe një herë e vulosi këtë epitet, dukej u shfaqe atraktive si përherë.

Kujtojmë që Adrola është nënë beqare e një djali.

MUND TË JU PËLQEJNË