Adrola Dushi ka disa fjalë për Ardit Gjebrenë.

Modelja shqiptare Adrola Dushi ishte e përzgjedhur për ta prezantuar festivalin e këngës “Kënga Magjike 2019”, kah Ardit Gjebresë.

Pas përfundimit të festivalit ajo ka pranuar komente të shumta pozitive, e disa fjalë vetë Adrola i ka zgjedhur për t’ia thënë Arditit.

Ajo është shprehur se është mirënjohëse.

“Mirenjohje pa fund per kujdesin dhe dashamiresin qe ke treguar ndaj meje.
Faleminderit qe me dhe mundesine te jem pjese e MAGJISE tende @arditgjebrea“, ka shkruar Adrola pranë një postimi në Instagram.

MUND TË JU PËLQEJNË