Adrola Dushi ka rrëfyer një ngjarje prekëse.

Adrola Dushi ishte e ftuar në edicionin festiv të emisionit “Mirage”, ku rrëfeu anën e panjohur të saj, shkruan lajmi

Këngëtarja, foli për profesionin, ndarjen nga bashkëshorti si dhe për djalin e saj, Troin.

Në mes të intervistës, ajo është emocionuar duke shpërthyer me lot, teksa rrëfeu një ngjarje prekëse.

Më poshtë mund ta ndiqni intervistën e plotë të Adrolës dhe të kuptoni për çka e kishte fjalën ajo.

MUND TË JU PËLQEJNË