Modelja e njohur shqiptare Adrola Dushi, padyshim se është një nga modelet më të bukura dhe më të njohura shqiptare.

Ishte viti 2012 kur ajo u kurorëzua si “Miss Universe Albania” duke e prezantuar Shqipërinë në këtë garë bukurie.

Adrola Dushi së fundmi ka pozuar një fotografi ku shihet duke u rregulluar tek grimerja e njohur Sellma, duke theksuar edhe më tepër bukurinë e saj.

Kujtojmë që ajo është një modele tejet e kërkuar nga brende të ndryshme, për shkak të bukurisë së saj.

MUND TË JU PËLQEJNË