Modelja bukuroshe shqiptare, Adrola Dushi ka dhënë së fundmi një intervistë për emisionin Prive ku ka folur rreth jetës private, nëse është apo jo në një lidhje.

Gjatë intervistës, e pyetur nëse është e lidhur, Adrola nuk u përgjigj as me po por as me jo.

Në vend të një përgjigjeje fikse, modelja u shpreh me një tekst kënge: “Jemi dhe s’jemi asgjë nuk kemi”, kështu është kënga apo jo”, – u përgjigj ajo duke qeshur.

Përgjigjja e Adrolës të lë të kuptosh se është dikush në jetën e saj por megjithatë ende nuk kanë diçka konkrete.

MUND TË JU PËLQEJNË