Modelja e famshme shqiptare, Adrola Dushi ka realizuar një fotosesion të ri ditë më parë.

Derisa për grimin e saj është përkujdesur Sellma, ajo duket si mos më mirë duke shkëlqyer e gjitha.

Vlen të kujtojmë faktin se Adrola shquhet si njëra ndër femrat më të bukura shqiptare, dhe se deri më tani nuk ka bërë as edhe një ndërhyrje estetike.

Ndryshe, Adrola është edhe nënë e një djali pas të cilit duket të jetë tejet e dhënë.

MUND TË JU PËLQEJNË