Rudina Dembacaj i është kthyer keq një zonje që ka komentuar mbi Rudinën dhe lajmet e publikuara së fundmi ku ajo flet për historinë e dashurisë me Mark Frokun.

Rudina ka postuar fillimisht statusin e zonjës e cila thotë se gjatë këtyre ditëvë ka parë parë vetëm lajme për Rudinën që promovon dashuriçkat në kohë kolere.

Zonja thotë gjithashtu se nuk e kupton çfarë lajmi përbën Rudina.

Aktorja ndërkaq ka pyetur fansat e saj se çfarë mendimi kanë për zonjën në fjalë, ndërsa ka publikuar disa foto të së bijës që pozon në plazh me tanga duke ekspozuar të pasmet.

Që prej momentit që ka bërë publike lidhjen e saj me ish deputetin Mark Froku, aktorja ka qenë në qendër të vëmendjes dhe është bërë disa herë pre e komenteve të shumta negative.

Ajo ka vendosur së fundmi t’ju kthejë përgjigje shumicës prej tyre dhe madje me humor.

MUND TË JU PËLQEJNË