Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kanë nisur pushimet e para bashkë.

Pasi u divorcua nga ish-bashkëshorti, Rudina Dembacaj konfirmoi lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku.

Së fundi, çifti zgjodhën të relaksohen për pak ditë, ata kanë nisur pushimet në Venedik të Italisë.

Nga atje, Rudina publikoi një fotografi, në të cilën shfaqej e lumtur krah partnerit, duke shijuar bukuritë e Venedikut.

Në këtë foto, ajo e ka fshirë opsionin e komenteve të fansave.

https://www.instagram.com/p/B7lsfEFnk2L/?utm_source=ig_web_copy_link

MUND TË JU PËLQEJNË