Rudina Dembacaj iu kundërpërgjigj ndjekëses që e ofendoi në koment.

Rudina Dembacaj ka pak kohë që ka konfirmuar lidhjen me ish-deputetin, Mark Frroku.

Aktorja kohë pas kohe shfaqet pranë partnerit, ndërsa pranë tyre janë të shumta komentet e ndjekësve.

Së fundi, Rudina ka publikuar një fotografi, në të cilën një komentuese i shkruan “Se cfare ka pelqyer ai Aleksi tek ty mi goc dhe Mark Frroku nji zot e di nuk paragjykoj njeri per divorc por te pakten mos te marin ne qafe femi te vegjel”.

Ndërsa, përgjigja e Rudinës ishte “Eeeeh mi moter! Nuk ta shpjegoj dot”. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË