Rihanna dhe Hassan Jameel janë fejuar.

Rihanna ka pëlqyer një postim ku thuhet se është fejuar dhe do të ketë fëmijë me Hassan Jameel.

Lidhja e Rihannës me miliarderin Hassan Jameel u zbulua në qershor të vitit 2017.

Rihanna ka shtuar dyshimet se është fejuar dhe se fëmija i parë i çiftit po vjen.

Fansat ishin të shpejtë në vërejtjen e pëlqimit që bukuroshja 31-vjeçare ia bëri një videoje ku fol për të ardhmen e saj dhe burrin e saj.

“Unë shoh një fejesë dhe gjithashtu një fëmijë ndoshta,” parashikoi Morgan Stewart në një video në Instagram.Lajmi për pëlqimin e këtij postimi nga ana e këngëtares u përhap menjëherë në rrjete sociale dhe fansat janë të bindur se kjo është e vërtetë.

MUND TË JU PËLQEJNË