Rihanna këtë fundjavë id ha fund lidhjes tre vjeçare me Hassan Jameel.Të Premten u raportua se ajo u nda nga i dashuri, miliarderi Hassan Jameel, shkruan Daily Mail.

Dhe më vonë atë mbrëmje, Rihanna , 31 vjeçare, dukej krejtësisht e lumtur dhe e lirë këngëtarja bashkë me kolegun e tij Asap Rockyn u kapën në një klub nate së bashku.

Autorja e këngës ‘Diamonds’ shijoi një natë të bukur me reperin, pasi ata qeshnin dhe luanin lojëra së bashku në ‘Benefit Yams Day’, sipas Us Weekly.Rihanna dhe Rocky kanë ngjallur thashetheme për lidhje dashurie vite me radhë dhe tani dyshja janë sërish në fokusin e mediave

MUND TË JU PËLQEJNË