Rihanna ka treguar se cfarë do të bëjë ditën e Shën Valentinit.

Këngëtarja 31-vjecare së fundi është ndarë më të dashurin e saj Hassan Jameel, dhe ajo me 14 shkurt do të jetë e zënë me punë.
Rihanna zbuloi se do të jetë në studio më një tjetër yll, me këngëtarin amerikan Pharrell Williams.

“Unë do të jem në studio. Jam shumë e emocionuar. Nuk mund të them se me kë jam duke punuar, por është dikush që kam dashur të punoj që një kohë të gjatë”, tha ajo për The Cut.

Në fund Rihanna me një të qeshur shtoi: “Mirë do t’ju tregoj, është Pharrell.

MUND TË JU PËLQEJNË