Dikur rrëmbeu kurorën e missit, më pas u paraqit si këngëtare, e tani edhe një biznesmene e suksesshme.

Me pak fjalë janë këto gjëra të vogla që e karakterizojnë një femër të madhe, pra Shkenda Dubovën, shkruan “Kosovarja.

Shkenda po ashtu karakterizohet edhe me flokët e saj që e bëjnë të duket si kaçurrelsja më e bukur që u kanë parë sytë.

E së fundi Shkenda në këto ditë të bukura e të ngrohta vjeshte na i dëshmon fuqishëm këto që thamë.

Ja shikoni fotot dhe binduni edhe ju vet./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË