Janë flokët e saj me dredha që e bëjnë të duket aq tërheqëse dhe të ëmbël njëkohësisht, shkruan Kosovarja.

Është kjo Shkenda Dubova, e cila çdo herë gjen një taktikë si të merr vëmendjen e mediave.

E natyrisht, këtë më së shumti po e arrin me imazhet që poston thuajse për ditë, duke reflektuar si çdo herë pozitivitet dhe ëmbëlsi.

Diçka tjetër, që na bënë ta pëlqejmë akoma më shumë është edhe buzëqeshja e saj, që rrallë kush i shpëton pa ra në grackë e të mos e pëlqejë.

Të pakta janë fjalët që mund të themi për ta përshkruar siç duhet.

Mirëpo, këtë më së miri mund ta shikoni në katër imazhet e fundit të saj.

Ëmbëlsia, bukuria, pozitiviteti të tria të përmbledhura bashkë në katër foto të Shkendës./ Kosovarja/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË