Luana Vjollca është nga personazhet më të pëlqyera në estradë.

Luana Vjollca është nga emrat më të lakuar të shoubizit, artistja nuk bën as ‘gjumë’ nga angazhimet e mëdha që ka.

Ajo gjatë orëve të vona ka ndarë me ndjekësit e saj një imazh në Instagram ku shihet në një studio muzikore, dhe si mbishkrim kishte lënë “Nga mbledhja në studio, e lodhur”.

Kujtojmë se përveç projekteve muzikore dhe koncerteve, Luana është e angazhuar edhe me programin televiziv ‘Shiko kush luan’ e cila transmetohet çdo vikend. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË