Në llogarinë e saj në Instagram, Luana Vjollca tregon vazhdimisht se është e impenjuar me punë nga mëngjesi në darkë, duke u marrë me projektet e saj të reja.

Ndërkohë që po përgatitet për emisionin e ri “Take me out”, i cili do të nisë shumë shpejt transmetimin në “Top Channel”, Luana po punon edhe për një projekt të ri muzikor. Mirëpo, këto angazhime të shumta të Luanës duket se e kanë lodhur partnerin e saj, Krenarin.

“Lodhja” e tij ka arritur deri në atë pikë sa Krenari i është ankuar publikisht moderatores në postimin e fundit në Instagram. Krahas fotos ku Luana tregon se ndodhet në studio duke regjistruar, partneri i saj shkruan: “Na ke lodh pune pune qu shko naj pushim mo..😊” Moderatorja nuk i ka kthyer ende një përgjigje Krenarit, i cili le të themi që “e ka ftuar” partnerenpër të bërë disa pushime.Luana dhe Krenari po shijojnë prej disa vitesh lidhjen e tyre të dashurisë, mirëpo kanë preferuar të tregohen sa më diskret në publik për marrëdhënien e tyre.

MUND TË JU PËLQEJNË