Nuk do ta besoni për çka ka studiuar Luana Vjollca.

Luana Vjollcen e njohim si prezentuese, por edhe si këngëtare, pasi ka prezantuar para publikut disa këngë me videoklipe, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse është fytyrë e ekranit, profesioni I saj I vërtet lidhet me krejt diçka tjetër, me biznesin, për çka edhe është diplomuar.

“Në fakt përherë kam dashur çështje të lidhura me biznes, degë të cilën e kam përfunduar edhe fakultetin kështu që mendoj që atje do të jetë e ardhmja ime pasi të kem realizuar çfarë dua në sferat ku jam sot”, thotë bukuroshja nga Tirana, transmeton “Kosovarja”.

Kur dhe me kë do të bëjë biznes Luana, mbetet të shihet tutje.

MUND TË JU PËLQEJNË