Tashmë ajo është kthyer në një ikonë të televizionit dhe të mediave.

E në fakt e meriton. Gjithmonë e shohim kudo. Menduam që deri në sezonin tjetër të “Shiko kush luan”, Luanën do ta shikonim në ndonjë vënd përrallorë duke bërë shijuar disa ditë pushimesh.

Por jo, Luanën po e shikojmë më të frymëzuar se kurrë për të punuar dhe po përgatitet për shown më të ri “Take me out Albania” i cili ka thyer rekorde aplikimesh dhe akoma pa startuar ka rrëmbyen zemrën e publikut pasi do drejtohet nga Luana Vjollca dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe.

E veshur seksi me nje minifund te shkurtër, ulur nën karriken e zyrës së saj dhe po punon, Luana godet dhe na tregon armën e saj më të fortë të suksesit.

“Nuk kam ëndërruar kurrë për suksesin. Kam punuar për të” shkruan Luana duke na dhënë një mesazh inspirues të gjithëve.

MUND TË JU PËLQEJNË