Reperja Loredana Zefi na ka bërë lëmsh të gjithëve me veprimet e saj të fundit.

Ndonëse thuhet se ajo dhe Mozzik nuk kanë marrëdhënie të mira, fotot e fundit tregojnë të kundërtën. Në profilin e vogëlushes së tyre Hana, që menaxhohet nga Loredana, janë publikuar disa foto mjaft të bukura.

Në disa foto shihet Mozzik së bashku me vajzën e tij dhe mes tyre në sy bie ajo ku shfaqet edhe Loredana. Fotoja është shkrepur në periudhën kur ata ishin ende bashkë dhe kalonin shumë kohë me njëri-tjetrin. Me foton ku shfaqen të tre në sht rat, Loredana tregon se me Mozzik dëshiron vetëm paqe, pasi siç e tha edhe tek kënga e fundit, ai është babai i vajzës së saj.

MUND TË JU PËLQEJNË