Loredana Zefi është femra më e komentuar e vitit që lamë pas, kjo pasi që martesa e saj me reperin Mozzik mori fund para disa muajve, shkruan “Kosovarja”.

Ani pse në fillim u përfolën tani ka rënë një qetësi mes çiftit, duket që secili po vazhdon jetën në mënyrën e vet, duke zhvilluar edhe karrierën profesionale.

Loredana është ajo që pas ndarjes çdo herë me deklarata e saj i ka ‘hedhë barut zjarrit’, kështu duke thënë gjërat ‘të pavërteta’ ashtu siç i ka cilësuar ish bashkëshorti i saj.

E me këngën e re Lori ka dëshmuar se pavarësisht të gjithave Mozzik është babai Hanës, duke e përfshirë në tekst dhe klip.

Së fundmi, ajo ka eksperimentuar edhe me pamjen e jashtme duke u shfaq joshëse.

Madje, ajo nuk harron ta mbushë qafen me ari./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË