Ish çifti Loredana Zefi dhe Gramos Aliu, i njohur me emrin artistik si Mozzik, për disa vite ishin bashkë, duke u bërë një nga dyshet më të njohura të shoëbizit, shkruan “Kosovarja”.

Mozzik shkoj në Zvicër për të jetuar pranë të dashurës së tij, Loredanes, me të cilen ka edhe një vajza, Hanen.

Loredana dhe Mozzik nuk kanë qenë të martuar ligjerisht, ata kanë bashkëjetuar dhe tani janë të ndarë. Arsyet që quan në ndarjë ende nuk janë shumë të qarta, shkruan “Kosovarja”.

Hana, jeton më të ëmën në Zvicër, ndërkaq mban mbiemrin e të atit. Ajo, është Hana Aliu.

MUND TË JU PËLQEJNË