Pak javë më parë ajo solli një projekt muzikor në të cilin sqaronte se e kishte thjesht shok reperin Zuma dhe se ruante ende respekt për Mozzik sepse ai është babai i fëmijës së saj.

Ndërsa së fundmi, Loredana ka zgjedhur të publikojë në Instastory-n e saj një foto të Mozzik së bashku me Hanën.

Reperja e ka shoqëruar këtë postim me një zemër të madhe të vendosur pranë ish-partnerit të saj.

Nuk dihet ende nëse Mozzik dhe Loredana i kanë rregulluar marrëdhëniet e tyre, apo do të kthehen sërish në të ardhmen, por duket se përpjekjet e reperes nuk do të mungojnë.

 

MUND TË JU PËLQEJNË