Dyshja ikën nga Kosova në një destinacion të bukur me klimë tropikale, për të shmangur disa ditë acarin i cili po mbretëron në vend, shkruan Kosovarja.

Janë tejet aktive në rrjetet sociale, ku aktualisht po ndajnë momente relaksi dhe kënaqësie në një vend vërtetë të dëshiruar.

Por, duke qenë se kanë shumë shoqëri, pavarësisht se në pushime, nuk po i lënë rehat, kjo sigurisht nga malli me që kanë raporte të mira me to.

Është miku i tyre me të cilat ato kanë komunikuar, e që nuk kanë hezituar këtë moment ta ndajnë me ndjekësit./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË