Rina Balaj sot feston ditëlindjen.

Rina Balaj me rastin e ditëlindjes ka pranuar urime të shumta nga fansat si dhe kolegët.

Një urim të veçantë asaj ia bëri edhe Adelina Ismaili, e cila publikoi një fotografi të Rinës dhe shkroi “Urime ditëlindja”, të shoqëruar me disa emoji.

Për ndryshe, Adelina Ismaili dhe Rina Balaj gjatë vitit të kaluar publikuan duetin “Qikat”, i cili është pëlqyer nga fansat e tyre.

MUND TË JU PËLQEJNË