Motrat Ismaili, Adelina dhe Zanfina janë këngëtaret e mirënjohura, për të cilat flitet e shkruhet shpesh.

Adelina konsiderohet diva e muzikës shqiptare, e cila theu tabutë në fillimet e karrierës së saj, duke sjellur gjithmonë trendin e ri, shkruan “Kosovarja”.

Kurse Zanfina krijoi karrierën e saj dhe u afirmua nga e motra, duke u bërë mjaftë e popullarizuar. Ajo trashëgoi talentin e Adelinës për dallim prej motrës tjetër Emës e cila nuk këndon.

Sa i përket jetës private Adelina është e martuar me Val Krasniqin, me të cilin kanë një djalë, kurse Zanfina ende beqare.

E duke qenë se është bëre teze, Zanfina kalon momentet më të bukura me nipin e saj Uiliks-in.

Së fundi ajo është shfaqur duke u argëtuar me të, e duke ia bërë qejfin. Ajo ka pranuar të bëhet ‘qen’ me efektet e snap-it, vetëm që ai të jetë i lumtur./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË