Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë.

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka publikuar një foto të Rinës e cila ka ndryshuar ngjyrën e flokëve.

Duket se shoqëria mes dy këngëtareve vazhdon edhe më tej.

MUND TË JU PËLQEJNË