Që kur u bë pjesë e familjes Ariana Fejzullahu ka pushtuar mediat rozë.

Ajo përveç si bashkëshortja e Ermalit, njihet dhe cilësohet si njëra prej blogereve më me stil dhe më e suksesshmja në vend, shkruan “Kosovarja”.

Vëmendje të madhe marrin çdo herë postimet e saja ku shfaqet çdo ditë në top formë, pavarësisht se tani është nënë e katër fëmijëve.

Së fundi, herë ndryshe prej postimeve të saja të zakonshme do të njiheni me nënën dhe motrën e saj, ku duken shumë identike saqë vështirë të dallosh cila është nëna e cila vajza.

A po iu duket edhe juve kështu?/Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË