Ariana Fejzullahu është nusja më e përmendur në shoëbizin kosovar.

Ajo me aktivitetin e saj në rrjete sociale shpesh është pjesë e lajmeve, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë e veçantë në stil Arianën nuk e ndal as kjo situatë në të cilën ndodhemi.

Përmes disa storieve që ka publikuar ajo shihet e veshur në fustan të bukur dhe me një frizurë të rëndë.

Sigurisht, ajo vetëm i ka rikujtuar fotografitë që ka pozuar para karantinës. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË