Edhe pse gjithë të tjerët detyrohen të qëndrojnë në shtëpitë e tyre, kjo për Arianën nuk vlen aspak.

Në këtë situatë të shqetësuar shkaku i virusit, blogerja e njohur publikon foto nga Brezovica, shkruan “Kosovarja”.

Përmes rrjetit të saj Instagram, ajo ka shkrepur një imazh të bukur me vajzën e vogël.

Kujtojmë që Ermali dhe Ariana janë prindër të katër fëmijëve./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË