Që kur u shpërnda koronavirusi në Kosovë, të gjithë kanë filluar të marrin masa mbrojtëse duke u izoluar në shtëpi.

Kjo kohë po u mundëson që të gjithë të shfaqin talentet në kuzhinë, e disa edhe duke u argëtuar më fëmijë, shkruan Kosovarja.

Këtë “mbyllje” po e shfrytëzojnë edhe çifti simpatik Ariana e Ermali të cilët nuk po i ndahen pozave atraktive.

Në imazhet të shpërndara së fundmi ata sollën imazhe në dhomën e ndejës e cila po duket vërtetë përrallore dhe e dekoruar bukur deri në detajin e fundit.

Duket se më foto ata e kalojnë kohën më së miri./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË