Demi Rose ka befasuar me veprimin e fundit.

Demi Rose është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen fotografitë tejet joshëse.

Së fundi, ajo realizoi disa imazhe në Las Vegas, duke habitur të gjithë me mënyrën e paraqitjes.

Modelja kishte veshur një palë pantallona të shkurtër, xhaketë e reçipeta, ndërsa ekspozoi format trupore me këtë paraqitje provokuese.

Fotografitë morën pëlqime dhe komente të shumta, ndërsa fansat zgjodhën më të mirën mes tyre. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË