Demi Rose është shfaqur vetëm në robdishan.

Demi Rose njihet për postimet provokuese që bën, ajo ka ngacmuar sërish imagjinatën e ndjekësve me paraqitjen e fundit.

Modelja nga Britania ka ndarë një foto ku shihet vetëm në robdishan, dhe ka provokuar duke e ulur atë aq shumë sa që nuk për pak nuk e zbuloi komplet gjoksin.

Demi është shumë e komentuar në mediat rozë për format trupore dhe bukuroshja më parë kishte thënë se faktorët kryesorë që posedon këto linja janë palestra dhe ushqimi. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË