Modelja e famshme ka treguar edhe njëherë format trupore.

Modelja e famshme, Demi Rose, nuk po heziton që të ndajë me ndjekësit poza provokative.

Ajo në Instagram para pak minutash e ka bërë një postim me të cilin e ka marrë të gjithë vëmendjen, si të publikut ashtu edhe mediave.

Demi shfaqet e veshur në bikini të cilat i bien të vogla e i zbulojnë format e përkryera trupore.

Kujtojmë se ajo shumicën e kohës vjen me imazhe të tilla dhe ndjekësit asnjëherë nuk po i bezdis ky fakt, madje komentet e pëlqimet e tyre drejt Rose sa vijnë e shtohen dhe vazhdojnë të jenë të shumta.

MUND TË JU PËLQEJNË