Demi Rose po pushton Instagramin me fotosesionet e saj. Së fundi tregoi se si u duk në një ndejë për Krishtlindje, që u mbajt mbrëmë në Yuu Kitchen të Londrës.

Bukuroshja nga Birminghami u shfaq me një fustan të kuq për këtë event, i cili ia theksonte linjat perfekte trupore, transmeton rtv21.tv

Demi udhëtoi në vende të ndryshme të botës pas ndarjes nga i dashuri, DJ Chris Martinez, në tetor.

Artistja e re u zotua se do të mbesin shokë me DJ Chris dhe se do ta mbështesin njëri-tjetrin përgjatë karrierës së tyre, pavarësisht ndarjes./21Media

MUND TË JU PËLQEJNË