Këngëtarja e hitit “Simoatia” dhe shumë këngëve të tjera të pëlqyera, që e shënuan rininë e shumë kujt në vitet 90-2000, tashmë ka ndryshuar stil muzikor, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse muzika e Edona Llalloshit po anon më shumë kah popullorja, vetë këngëtarja po bëhet përherë e më moderne.

Stili i veshjes së Edones është mjaftë “cool” dhe ndonëse në të 40-tat e nënë e dy fëmijëve, ajo po ngjan si vajzë e re, shkruan “Kosovarja”.

Edona, nuk i ka humbur aspak linjat, madje format e saj janë thuajse ideale. E, më disa foto të fundit, Llalloshi shfaqet në stilin e repereve.

Bukur, apo jo?

MUND TË JU PËLQEJNË