Demi Rose ka nxjerrë në pah asetet e saj perfekte, gjatë një sfilate për “Oh Polly”, në Miami.

Modelja 24-vjeçare ka bërë atë që di të bëjë më mirë, të modelojë dhe njëkohësisht të joshë njerëzit me pamjen e saj fizike, që çdo femër ëndërron.

Ndryshe dihet se ajo po e udhëheqë me sukses biznesin e saj të bikinive, bikini këto që janë ideale për ato femra se kanë linja më të mbushura./gazetametro.net

MUND TË JU PËLQEJNË