Lule Pergjeqaj është bashkëshortja e këngëtarit Mehdin Pergjeqaj, për publikun i njohur më mirë si Meda.

Edhe Lulja është bërë aq e famshme sa i shoqi, kjo kryesisht falë postimeve të ndryshme që i lëshon në faqen e saj në Instagram.

Lulen, që kur e njohëm për herë të parë ishte bjonde dhe e tillë vazhdon të mbetet edhe sot e kësaj dite, shkruan “Kosovarja”.

Ne, ju njohim me Lulen si zeshkane, siç rrallë mund të shihet, pasi ajo njihet si bjonde mjaftë besnike.

MUND TË JU PËLQEJNË