A e dinit që çifti Lule-Meda, kanë shoqëri të mirë me çiftin tjetër të njohur Milot e Blekiza Rashica?

Edhe Meda dikur ka qenë futbollist, ndërkohë që ka mbetur një pasionant i madh i këtij sporti që e ndjek me shumë interes, shkruan “Kosovarja”.

Me sa duket, futbolli i bashkon Meden e Milotin, e bashkë me ta edhe bashkëshortet e tyre, Lulen e Belkizen.

Lulja, Belkizja e Meda, kanë shkuar edhe në stadium për ta parë Milotin teksa bënë mrekulli në fushë.

Vëmendje kanë marrë mjaftueshëm dy bjondet, Belkizja dhe Lulja.

MUND TË JU PËLQEJNË