Elita Rudi dhe Gjiko para pak ditësh u bënë prindër për herë të parë.

Ata u bënë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri.

Fotot e tij që në ditët e para i kemi parë në rrjetet sociale të Elitës dhe Gjikos.

Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Mjaft aktive është edhe vjehrra e saj, me postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se po pi kafen e mëngjesit vetëm.

Duket se nuk e ka atë ‘fat’ që reja t’ia përgatisë kafen./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË