Koha e vetkarantinimit po del ti ketë edhe anët pozitive.

Qëndrimi më shumë më shumë me familjen është për tu vlerësuar në radhë të parë, e më pas edhe anët tjera, shkruan “Kosovarja”.

Shumë artistë këtë kohë po e shfrytëzojnë për të ndarë momente nga arkiva e tyre.

Ngjashëm ka vepruar edhe moderatorja Elita Rudi, e cila ka ndarë shumë kujtime.

Një prej tyre është ai ku ajo dhe Gjiko shihen duke shkëmbyer momente intime, puthje përqafime në jaht.

Ehpo, paska pas se çfarë të kujtoj./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË