Elita Rudi menjëherë pas lindjes së djalit ka arritur që t’i rikthejë linjat perfekte të trupit.

Moderatorja po ashtu njihet edhe për një stil të veçantë, duke goditur gjithmonë me pozat e saj, shkruan “Kosovarja”.

Sidomos në imazhin e fundit me një veshje të lëkurës ku shfaqet tejet provokuese.

Me gjoksin e ngritur, dhe me një pozë interesante Elita me të vërtetë ka goditur shumë këtë hetë.

Për më shumë do të bindeni me imazhin që do ta shihni. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË